Mihaela Roșcov
(Move to ...)
About
Contact
▼
12/30/2013
5 ani
de minciuni,
de oameni care au suferit.
5 ani intenși,
în care n-am putut să las pe nimeni mai aproape.
5 ani în care ne-am jucat,
în care am călact deseori peste principii,
și peste mine.
5 ani e prea mult.
am crescut.
eu mă las.
1 comment:
Anonymous
January 9, 2014 at 11:34 AM
eu m-am lăsat :P și... : http://www.youtube.com/watch?v=dHnJBcDvuN0
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
eu m-am lăsat :P și... : http://www.youtube.com/watch?v=dHnJBcDvuN0
ReplyDelete